Firm w tej kategorii: 6

Strona 1 z 1

Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Płyny do kolektorów słonecznych chronią instalację przed szkodliwym działaniem niskich temperatur oraz zapobiegają korozji na okres 5 lat. Ich użycie minimalizuje możliwość powstania osadów oraz rozwoju życia mikrobiologicznego. Płyny nie niszczą elementów instalacji, uszczelek, lutów i spawów; są biodegradowalne, dzięki czemu nie zanieczyszczają środowiska.

''

Poznań Gorczyczewskiego 2/3

wielkopolskie

http://www.danoil.pl/

Od lat maszyny budowlane cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Firma EWPA, która obecnie funkcjonuje w Komornikach pod Poznaniem, dysponuje szerokim asortymentem takiego sprzętu. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i większe przedsiębiorstwa działające w sektorze budowlanym i nie tylko.

''

Komorniki Poznańska 152 152

wielkopolskie

http://ewpa-sklep.pl

Logis w ofercie posiada szeroki wybór produktów firmy Dexion. Produkuje m.in. regały przesuwne, określane również jako ruchome służące do składowania towarów ciężkich. Przedsiębiorstwo zapewnia realizację, przekazanie kompletnych i gotowych do użytku systemów wraz z szeroką ofertą usług w zakresie konserwacji.

''

Komorniki Towarowa 18

wielkopolskie

http://logispolska.pl

Firma MAR-ROM 1 oferuje wymianę i dostawę gazu oraz butli gazowych na terenie Gdańska i okolic. Dzięki temu Klienci nie muszą odbywać długiej drogi do rozlewni. Aby zamówić usługę należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo. W skład oferty wchodzi wymiana gazu, dostawa i wymiana butli gazowych.

''

Orońsko Dobrut 18 B

pomorskie

http://www.gaznaczas.pl/

Profitechnik.pl to sklep internetowy oferujący rozbudowany asortyment różnego rodzaju narzędzi ręcznych i osprzętu do elektronarzędzi. Klienci znajdą tutaj produkty takich marek jak np. Knipex, Heytec Tools, Wera, Montero, Rennsteig. Wśród produktów nie zabrakło również narzędzi dla osób leworęcznych.

''

Poznań Głogowska 16

wielkopolskie

http://profitechnik.pl

Wykonywanie tynków akustycznych Sonaspray® oraz Sonacoustic® to jedna ze specjalności firm Sona. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem w trakcie budowy (przewiduje problemy akustyczne, sugeruje rozwiązania i zajmuje się wdrożeniem/nadzorowaniem). Zdjęcia ze zrealizowanych projektów znajdują się na stronie www.sona.net.pl

''

Warszawa Jagiellońska 88/23

mazowieckie

http://sona.net.pl/

Wyników: 6

Strona 1 z 1

© 2018 Katalog Stron