Firm w tej kategorii: 6

Strona 1 z 1

Nieruchomości (wynajem, sprzedaż, deweloperzy)

Kita Koral Architekci jest pracownią architektoniczną działającą w Krakowie. Wśród klientów chcących skorzystać z jej oferty są ci, których interesuje projekt domu jednorodzinnego, biurowca, hotelu czy też obiektu użyteczności publicznej. Kita Korol Architekci bazują na nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązaniach architektonicznych.

''

Kraków Łobzowska 10/4

małopolskie

http://www.kitakoral.pl/

Firma Dom Dla Ciebie proponuje gotowe projekty domów parterowych oraz piętrowych. Na życzenie klientów wykonują także zlecenia indywidualne. Wieloletnie doświadczenie podparte jest licznymi realizacjami, zarówno budynków w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem planów architektonicznych, ale także pomaga przy załatwianiu procedur formalno-prawnych.

''

Bielany Wrocławskie Sosnowa 30/2

dolnośląskie

http://www.domdlaciebie.com.pl

W ofercie firmy PPUiH "AGROBEX" Spółka z o.o. (http://agrobex-wynajem.pl/) znajdują się nowo powstałe inwestycje oraz lokale do wynajęcia. Firma działa na rynku deweloperskim od dwudziestu ośmiu lat i realizuje inwestycje na terenie Poznania, Swarzędza, Baranowa i Przeźmierowa. To oferta dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw (ponieważ to także lokale biurowe).

''

Poznań Kochanowskiego 7

wielkopolskie

http://agrobex-wynajem.pl/

W ramach inwestycji Radosna II w Zalasewie powstały nowoczesne budynki mieszkalne. W pobliżu znajdują się wszystkie konieczne udogodnienia: infrastruktura dla rodzin z dziećmi (szkoły, przedszkola, place zabaw), przychodnia oraz punkty usługowe. W bliskości jest wiele centrów handlowych i ośrodków sportowo-rekreacyjnych. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się pod adresem http://agrobex.pl/pl/radosna-ii-mieszkania.

''

Poznań Kochanowskiego 7

wielkopolskie

http://agrobex.pl/

Firma Wasowscy Developments funkcjonuje na polskim rynku budownictwa od 2005 roku lokując swoje inwestycje w Markach koło Warszawy. Firma stworzyła szeroką bazę ofert, obejmującą zarówno mieszkanie w tradycyjnej zabudowie, jak i budownictwo jednorodzinne w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Aktualnie oferowane są mieszkania w Markach przy ulicy Mickiewicza.

''

Marki Mickiewicza 19E

mazowieckie

http://www.wasowscy-developments.pl/

Trudno jest jednoznacznie określić, ile powinna trwać budowa domu. Czas trwania budowy domu może różnić się w zależności od wykorzystanych surowców, zespołu podwykonawców i warunków terenowych. Nowoczesne technologie pozwalają na zaoszczędzenie czasu bez równoczesnej rezygnacji z jakości wykonania - wówczas możliwe jest przyspieszenie prac.

''

Warszawa Ostrobramska 79

mazowieckie

http://www.budogram.pl/

Wyników: 6

Strona 1 z 1

© 2018 Katalog Stron