Firm w tej kategorii: 8

Strona 1 z 1

Medycyna i zdrowie

Przełam bariery oferuje produkty dla osób starszych i niepełnosprawnych. W swoim asortymencie posiada duży wybór sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego. Aktualnie w ofercie znajdują się sprzęty ułatwiające mobilność, takie jak: wózki inwalidzkie, rampy podjazdowe, chodziki i balkoniki a także sprzęt medyczny - nowoczesne ciśnieniomierze, inhalatory i odprężające masażery do ciała.

''

Poznań Mostowa 25/3

wielkopolskie

https://przelambariery.pl/

Badania z użyciem tomografu to jeden z zabiegów diagnostycznych jakie wykonywane są przez Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca. Tomografia komputerowa wykorzystuje promieniowania rentgenowskie do diagnozy całego ciała. Pracownia wykonuje takie badania jak: TK głowy, TK kręgosłupa, czy TK jamy brzusznej i badania tomograficzne sercowo-naczyniowe.

''

Ustroń Sanatoryjna 1

śląskie

http://www.klinikiserca.pl

Forma terapii przez internet to propozycja dla osób, którym zależy na szybkości i minimalizacji kosztów. ATFC Centrum Psychoterapii oferuje wsparcie doświadczonych psychoterapeutów przez 6 dni w tygodniu od 9:30 do 22:30. Psycholog online jest dostępny za pośrednictwem kanałów takich jak Skype, email, Lync, TeamViewer oraz telefon.

''

Bukowno Wodąca 142a

małopolskie

http://centrumpsychoterapii.eu/

ESKULAP Apteka w Żarach jest czynna od poniedziałku do piątku między godziną 08.00 a 20.00. W soboty od 9.00 do 14.00. W asortymencie znajdują się leki wydawane bez i na recepty, a także środki medyczne, higieniczne, opatrunkowe oraz parafarmaceutyki.Budynek Apteki mieści się obok Centrum Medycznego przy ulicy Moniuszki 2a

''

Żary ul. Moniuszki 2

lubuskie

http://www.eskulap-zary.pl/

Firma Formeds to jeden z czołowych producentów witamin i mikroelementów na polskim rynku. Szeroki wybór preparatów pozwala na uzupełnienie braków w wartościach odżywczych, których niedostateczną ilość spożywamy w codziennej diecie. Bezpieczne dla zdrowia i przygotowane z dbałością o każdy szczegół, są dostosowane dla każdego, kto wymaga suplementacji i dostarczenia dodatkowych składników mineralnych.

''

Poznań Marcelińska 90

wielkopolskie

http://formeds.com.pl

W ośrodku Active Revital dieta oczyszczająca to sposób, aby zregenerować organizm oraz pozbyć się niebezpiecznych złogów tłuszczowych. Wczasowiczom proponowana jest dieta doktor Ewy Dąbrowskiej, która opiera się niemal tylko na owocach i warzywach. Utrzymanie diety przez odpowiednio długi okres może poprawić samopoczucie.

''

Węgrów Gdańska 80

mazowieckie

http://active-revital.pl/

Medi dent świadczy usługi związane z protetyką stomatologiczną w ramach, której oferuje: protezy całkowite, częściowe i szkieletowe (szyno-protezy oraz elastyczne), protezy nakładkowe w leczeniu bruksizmu i zaburzeń stawowych, podścielenie protezy, naprawę protez oraz korony porcelanowe i akrylanowe.

''

Poznań Strugarka 8

wielkopolskie

http://www.medident.pl

Centrum Zdrowia i Piękna H&B Med to połączenie kliniki medycyny estetycznej oraz salonu spa, w którym Klienci mogą poddać się zabiegom odmładzającym, upiększającym i pielęgnacyjnym, takim jak: korekcja opadających powiek, usuwanie blizn i rozstępów, modelowanie owalu twarzy oraz wiele innych. Najwyższy poziom obsługi i doświadczenie personelu to gwarancja satysfakcji Klienta.

''

Sopot ul. J.J. Haffnera 54

pomorskie

http://www.hbmed.pl/

Wyników: 8

Strona 1 z 1

© 2018 Katalog Stron